Państwowa Straż Rybacka

Komenda Wojewódzka Warszawa

 

Zakup środków transportu dla Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Rybackiej w Warszawie.

Cel operacji:
Wspieranie monitorowania, kontroli i egzekwowania, zwiększenie potencjału instytucjonalnego oraz skuteczności administracji publicznej, bez zwiększania obciążenia administracyjnego.

Planowane efekty operacji:

  1. Zakup czterech samochodów terenowych typu pick-up.
  2. Zakup łodzi patrolowej z silnikiem zaburtowym i przyczepą podłodziową.

Wartość operacji:
Po zastosowaniu procedur związanych z zamówieniami publicznymi całkowite koszty kwalifikowalne operacji wyniosą 568.836 zł.

Wkład Funduszy Europejskich

Operacja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego. Udział tych środków wynosi 90% całkowitych kosztów kwalifikowalnych operacji, tj. 511.952,40 zł. Współfinansowanie pochodzi ze środków unijnych Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze na lata 2014-2020", w ramach działania kontrola i egzekwowanie w zakresie Priorytetu 3. Wspieranie wdrożenia Wspólnej Polityki Rybołówstwa.

Operacja przyczyni się do zwiększenia efektywności przeprowadzanych działań kontrolnych w patrolach w celu egzekwowania przepisów regulujących zasady i warunki połowu ryb w wodach śródlądowych województwa mazowieckiego oraz ochrony tych wód przed działaniem niezgodnym z prawem.

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem