Państwowa Straż Rybacka

Komenda Wojewódzka Warszawa

 

Odbiór samochodów terenowych typu pick-up

Samochody terenowe typu pick-up będą używane jako samochody patrolowe przez strażników zatrudnionych w posterunkach terenowych Państwowej Straży Rybackiej zlokalizowanych w Warszawie, Ciechanowie, Siedlcach i Płocku. Samochody będą wykorzystywane do realizacji kontroli w zakresie połowu, przetwarzania oraz wprowadzania do obrotu handlowego ryb. Samochody są przystosowane do jazdy w trudnych warunkach terenowych oraz do transportu łodzi motorowych, a także do przewożenia zabezpieczonych narzędzi połowowych oraz pochodzących z nich ryb.

Zakup jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego. Udział tych środków wynosi 90% całkowitych kosztów kwalifikowalnych operacji pn. "Zakup środków transportu dla Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Rybackiej w Warszawie".

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem