Państwowa Straż Rybacka

Komenda Wojewódzka Warszawa

 

Zawarcie umowy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie

Przedmiotem umowy jest dofinansowanie zadania: "Wspieranie działań ochronnych na obszarach prawnie chronionych. Zakup samochodu patrolowego dla Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Rybackiej w Warszawie".

Zadnie polega na zakupie samochodu patrolowego dla strażników Państwowej Straży Rybackiej zatrudnionych w Posterunku Terenowym zlokalizowanym w Pułtusku. Samochód patrolowy umożliwi realizację zadań z zakresu ochrony przyrody na obszarze powiatów pułtuskiego i wyszkowskiego.

Wartość dofinansowania udzielonego przez Fundusz to 73.968,58 złotych (50 procent całkowitych kosztów kwalifikowanych zadania).

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie był reprezentowany przez Zastępcę Prezesa Zarządu Panią Kamilę Mokrzycką, a Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Rybackiej w Warszawie reprezentował komendant wojewódzki Robert Kucyk. Podczas uroczystości obecny był również Pan Poseł Henryk Kowalczyk.

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem