Państwowa Straż Rybacka

Komenda Wojewódzka Warszawa

 

Uroczyste odebranie samochodu patrolowego dla Państwowej Straży Rybackiej

Samochód został przekazany strażnikom zatrudnionym w posterunku terenowym Państwowej Straży Rybackiej zlokalizowanym w Pułtusku. Samochód jest przystosowany do jazdy w trudnych warunkach terenowych oraz do transportu łodzi motorowej.

Zakup został dofinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w kwocie 73968,58 złotych (50 procent całkowitych kosztów kwalifikowanych) w ramach realizacji zadania: "Wspieranie działań ochronnych na obszarach prawnie chronionych. Zakup samochodu patrolowego dla Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Rybackiej w Warszawie".

Samochód patrolowy umożliwi realizację zadań z zakresu ochrony przyrody na obszarze powiatów pułtuskiego i wyszkowskiego.

Podczas uroczystości obecny był Wiceprezes Rady Ministrów Henryk Kowalczyk oraz Zastępca Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie Kamila Mokrzycka.

Uroczyste odebranie samochodu patrolowego dla Państwowej Straży Rybackiej
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem